Bilgi Almak İçin Arayın +9.0212 723 47 00

For English Türkçe FaceBook

Hakkımızda

ŞİRKET PROFİLİAR METAL Makina ve Yedek Parça San. Tic. Ltd. Şti.

HakımızdaAR METAL kurulduğu 1985 yılından bu yana İLAÇ-GIDA-KİMYA-KOZMETİK-DETERJAN ve SERAMİK sanayiinin ihtiyacı olan paslanmaz çelikten TOZ ve GRANÜL MİKSERLER-SIVI ve VİSKOZ MİKSERLER-REAKTÖRLER-ÜNİVERSAL MİKSERLER-SIVI DOLUM MAKİNELERİ –VİDALI KONVEYÖRLER- BANTLI KONVEYÖRLER - HOMOJENİZE POMPALAR-BASINÇLI TANKLAR-REZERVE TANKLARI-ÇEŞİTLİ KONSTRİKSİYONLARI ve SU ARITMA SİSTEMLERİNİ sipariş üzerine üretmektedir.

AR METAL konusunda uzman kadrosu ile geniş bir kitleye hizmet verip, projelendirme sorumluluğunu üstlenerek İLAÇ-GIDA-KİMYA-KOZMETİK-DETERJAN ÜRETİM TESİSLERİ ile OTOMATİK TOZ ve GRANÜL TAŞIMA-KARIŞTIRMA-DOLUM SİSTEMLERİ kurmaktadır.

Ekim 2004 tarihi itibariyle İntertek Test Hizmetleri A.Ş. tarafından yönetimsel yapımız incelenmiştir ve firmamız ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi belgesini almaya hak kazanarak uluslararası standartlara uygun sistematik bir yapı oluşturmuştur.

ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Standardı ile AR METAL; çalışanlarının, tedarikçilerinin ve müşterilerinin ihtiyaç ve memnuniyetini üst düzeyde karşılamak üzere KALİTE POLİTİKASINI:

- Sürekli gelişme anlayışı,
- Eğitim seviyesi ve verimi yüksek çalışanlar,
- Etkin satış öncesi hizmetleri sunma ,
- En az hata ile makine üretimi ,
- Dünya pazarlarında rekabetçi firma haline gelme,
- Güvenilir sonuçları izleme, değerlendirme ve devamlılığını sağlama, olarak belirlemiştir.

AR METAL sektöründeki yerini sağlamlaştırmak ve uluslararası alanda yaşanan yenilikleri yakından gözlemlemek olarak belirlediği iş disiplini gereği İstanbul Ticaret Odası (İTO) ve Madrid Ticaret Odası işbirliğince düzenlenen İhracata İlk Adım Programı ‘na katılım hakkı kazanan 20 firma arasına girebilmiştir ve İTO bünyesinde İhracat Eğitim Danışmanlığı almıştır. AR METAL İTO üyesi olmakla birlikte Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri , İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri ve KOSGEB üyesidir.

AR METAL profesyonel yönetimi ve deneyimli teknik uzman kadrosu ile Avrupa standardında ürettiği makinelerini Avrupa Birliği ülkelerine ihraç edebilmeyi ilke edinmiş bu doğrultuda CE Markalama çalışmalarını Bureau Veritas danışmanlığında tamamlamıştır.

AR METAL ''kaliteli yönetim kaliteli üretim '' anlayışı ile bu gün olduğu gibi yarın da siz değerli üreticilerle birlikte ülke ekonomisine katkıda bulunarak dünya piyasasında var olmaya devam edecektir.

'' Saygılarımla
BARIŞ DEMİRBAŞ
Genel Müdür ''

 

Bizden Haberler

1.1.2012
HOŞGELDİN 2012 !
YENİ YILINIZI KUTLAR ... YENİ YILDA; SAĞLIK , BAŞARI VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ. ARMETAL AİLESİ

8.12.2011
KAMERUN İHRACATIMIZ ...
MAYONEZ ÜRETİM - DOLUM VE PAKETLEME TESİSİ KURULUMU İÇİN; TÜM MAKİNA VE EKİPMANLARININ KAMERUN'A İHRACATI YAPILMIŞTIR.

29.10.2011
CUMHURİYETİMİZİN 88. YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN
ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN KURDUĞU, BİZLERE VE GELECEK NESİLLERE EMANET ETTİĞİ, CUMHURİYET 88 YAŞINDA! CUMHURİYET BAYRAMIMIZ HEPİMİZE KUTLU OLSUN.

28.10.2011
MİSYONUMUZ
GELİŞEN VE HIZLA DEĞİŞEN MAKİNE İMALATI SEKTÖRÜNDE MÜŞTERİLERİMİZE VE ÇALIŞANLARIMIZA ARTI DEĞERLER SAĞLAYAN, ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİNDE ÖNCÜ, MÜŞTERİLERİMİZİN İHTİYAÇLARINA YÖNELİK YENİ FİKİRLER İLE ÖZEL ÜRÜNLER İMAL EDEREKSEKTÖRÜMÜZDE TERCİH EDİLEN ÖNDER BİR FİRMA OLABİLMEKTİR.

28.10.2011
VİZYONUMUZ
ÜRÜNLERİMİZ, ÇÖZÜMLERİMİZ VE HİZMETLERİMİZ İLE SAĞLAMIŞ OLDUĞUMUZ GÜVENİLİLİRLİK İLE MÜŞTERİLERİMİZİN İLK TERCİHİ OLMAKTIR.

12.10.2011
ÜLKER GIDA HAMUR MAKİNASI TESTİ
ÜLKER GIDA ' NIN DİKEY HAMUR MİKSERİ TESTİ BUGÜN ARMETAL'DE BAŞARI İLE GERÇEKLEŞMİŞTİR .

5.10.2004
ISO 9001:2000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ
AR METAL 5 EKİM 2004 TARİHİ İTİBARİYLE İSO 9001:2000 KALİTE YÖNETİM SERTİFİKASI ALMAYA HAK KAZANMIŞTIR.

WEB TASARIM IDS